Půjčovna dodávek Brno: Dodávky Fénix

Pokud se dostanete do situace, kdy nutně potřebujete dodávku, neváhejte se obrátit na nás. Jsme Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix a jsme tu pro vás. Máme více než dvanáct let zkušeností na trhu a zvládneme vám vyjít vstříc, ať jsou vaše individuální požadavky jakékoli. Pomůžeme vám v případě stěhování, velké rodinné dovolené, dlouhých cest napříč Evropou, nebo když znenadání potřebujete přepravit velké množství zboží, protože jste dostali pohádkovou zakázku. Nemá smysl kazit si velké plány zbytečným stresem, obavami a pochybnostmi. My vám pomůžeme, vyřešíme problémy s přepravou a odstraníme překážky na vaší cestě. Jsme flexibilní, efektivní, rychlí a naše ceny jsou více než přívětivé.

Podmínky zapůjčení vozidla

Naše Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix má jednoduché, transparentní a vstřícné podmínky pro všechny své klienty, ať se jedná o jednotlivce, malé firmy, nebo firemní giganty.

Ceny uvedené na naší webové stránce jsou konečné, není potřeba se obávat skrytých poplatků a nepříjemných překvapení. Tento ceník platí pro veřejnost a smluvní partnery s výjimkou pojišťovny. Nájem a kauci je potřeba složit před zapůjčením vozidla, pak můžete bezstarostně jezdit po celé České republice a Evropské unii.

Fyzická osoba se potřebuje prokázat občanským průkazem, řidičským průkazem a zaplatit domluvenou částku a kauci. Právnická osoba navíc k výše uvedenému dokládá výpis z obchodního rejstříku. Sepsání smlouvy je jednoduché, zabere sotva patnáct minut a provedeme ho přímo, když vám předáváme půjčované vozidlo.

Naše dodávky může řídit kdokoli, kdo má platný řidičský a občanský průkaz, bylo mu již jedenadvacet let a má alespoň dva roky zkušeností s řízením automobilu.

Naše doplňkové služby pro vaše pohodlí

Všechna vozidla, která nabízí naše Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix, jsou zabezpečena pomocí GPS a mají zdarma navigaci, která obsahuje mapy celé Evropy. Na kompletní území Evropské unie se vztahuje naše pojištění. Samozřejmostí je také dálniční známka, takže můžete jezdit pohodlně kdekoli po České republice.

Jestliže usoudíte, že mít kdykoli k dispozici dodávku se vám vyplatí, naše Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix vám může nabídnout také výhodný operativní leasing.

Můžete tak mít při ruce velkou, malou či střední dodávku, kterou vám poskytneme v perfektním technickém stavu, za nějž ručíme. Máme vozy s ruční i automatickou převodovkou, záleží jen na vás, jaký si vyberete. Pokud byste si nebyli jisti, co je pro vás nejpraktičtější a nejvýhodnější, náš personál vám rád a ochotně poradí.

Jak naši půjčovnu snadno kontaktovat?

Firmu Půjčovna dodávek Brno – Dodávky Fénix lze kontaktovat přímo na adrese: Ing. Michal Zemánek, Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno; nebo e-mailem: info@dodavkyfenix.cz; případně telefonicky na čísle: +420 792 766 944; či přes kontaktní formulář na webové stránce: https://www.pujcovnadodavekbrno.net/kontakt/

Přesvědčte se sami, že jsme půjčovna, kterou rozhodně chcete svému okolí doporučit! Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici sedm dní v týdnu, tedy včetně víkendu, vždy dostupní na telefonu; podpora je nonstop a zadarmo. Navíc i ceny jsou velmi příznivé a sympaticky nízké, takže co si víc přát?


Články partnerů
Půjčovna dodávek Brno